www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Навчання університету ІІІ віку
Версія для друку Написати листа
Університет Ш віку

10 та 12 грудня 2019р. Університет III віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг Криворізького району завітав до своїх слухачів - мешканців сіл Радушне та Лозуватка напередодні великого традиційного свята Дня Святого Миколая. Миколай - це реальна людина, яку за її благородні вчинки і гідне життя нарекли Святим. Окрім того, що Святий Миколай дійсно жив у цьому світі і мандрував по усій Європі, його постать обросла і легендами, які тепер не можна підтвердити чи заперечити. Величезну кількість легенд припасли українці про доброго Святого, який допомагає усім маленьким та сумним.

Поки до свята залишилось зовсім небагато часу, Університет III віку підібрав для свої слухачів добірку цікавих українських легенд про Святого Миколая, про обрядові ігри, святкування та вечорниці. Головною тезою усіх легенд є те, що щирість, доброта та слухняність є запорукою зустрічі зі святим.

Цікава тема, можливість відійти від буденного, зустрітись з друзями, обрести нових, поділитись досвідом, сприяли гарному настрію присутніх. Тож до наступної зустрічі Університет III віку!

Дректор

територіального центру Л.О.Брайченко


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор