www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Тиждень права
Версія для друку Написати листа
З метою підвищення загального рівня правової культури, виховання у громадян поваги до закону і прав людини, вдосконалення системи правової освіти населення розпорядженням голови Криворізької районної державної адміністрації було затверджено районний план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у Криворізькому районі. В рамках відповідних заходів Криворізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі навчальних закладів району для учнівської молоді та батьків з 09 грудня 2019 року розпочато Тиждень права. В межах заходу спеціалістами Центру були висвітленні питання реалізації і захисту прав людини, батькам також пояснено про права та обов’язки з приводу відповідального та усвідомленого батьківства, недопущення жорстокого поводження над дітьми та насильства в сім'ях, про патронат над дитиною, тощо. Даним заходом охоплено 128 учнівської молоді та 40 дорослих, серед них розповсюджена тематична соціальна реклама.

За час проведення Всеукраїнського тижня права, для дітей навчальних закладів району проведено відеолекторії, бесіди та круглі столи, де вони дізналися основні права і обов’язки, й зрозуміли значущість таких важливих документів, як Декларація та Конвенція про права дитини. Також пізнали закони,, що захищають і охороняють дітей у нашій країні. Кожна дитина має право на життя, ім’я, освіту, повагу до своєї честі та гідності, піклування і доброзичливого ставлення до неї. Саме такі чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.
Під час зустрічей з дітьми проводились різні ігри, вікторини, круглі столи та тренінги. Діти обговорювали те, як вони розуміють та користуються своїми правами і обов’язками у своєму повсякденному житті.
Громадяни Криворізького району пам′ятайте, що Гарантом захисту прав людини є Конституція України.


Серьожкіна О.М. директор КрРЦСССДМ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор