Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


          Жителі Дніпропетровщини знизили споживання електроенергії у 2019 році


Клієнти YASNO з електроопаленням майже вдвічі скоротили енергоспоживання: у 2019 році вони використовували у середньому 401 кВт∙год щомісяця у порівнянні з 747 кВт∙год у 2018 році. Домогосподарства без електроопалення зменшили середньомісячне споживання з 186 кВт∙год до 176 кВт∙год.

Тепла погода взимку стала однією з причин зниження електроспоживання, а відтак і сум у платіжках, для населення, що проживає в будинках з електроопаленням.
Зменшити витрати на електроенергію незалежно від пори року та погодних умов сьогодні може кожна родина Дніпропетровщини. Найефективніший спосіб – встановити двозонний лічильник, з яким спожита з 23:00 до 7:00 електроенергія коштує вдвічі дешевше. У 2019 році в області було встановлено 46 тис. двозонних лічильників та наразі ними користується понад 300 тис. родин регіону.
«Щоб зменшити витрати на електроенергію, потрібен комплексний підхід: використання енергоефективних побутових приладів, багатозонного лічильника, сучасного
LED-освітлення, а також зміна побутових звичок. Підвищення енергоефективності кожного – це не лише економія сімейного бюджету, а й внесок в енергонезалежність усієї країни», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.
Ключова статистична інформація про послуги у сфері енергетики оприлюднена НКРЕКП,
розміщена на сайті YASNO, а також буде опублікована на звороті платіжок, що надійдуть у травні. Кожен житель області зможе порівняти власне середньомісячне споживання у 2019 році з даними по області та Україні.

Довідка

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.Прес-служба YASNO

у Дніпропетровській області


(050) 055 57 11
PR@yasno.com.ua
yasno.com.ua