www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Вшанування пам'яті Дня Героїв Небесної Сотні
Версія для друку Написати листа

Вшанування пам'яті Дня Героїв Небесної Сотні

На території Криворізького району відбулися тематичні та мистецькі заходи до вшанування пам'яті Дня Героїв Небесної Сотні тих, хто поклав своє життя за незалежність нашої держави, хто боровся за її свободу.

В заходах прийняли участь сільські та закладах освіти проведено загальношкільні лінійки-реквієм «У нашій пам'яті вони завжди залишились» до дня увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, тематичні виховні години: «Герої вільного народу», «У серці моїм – Україна», «Герої поряд з нами», школи прийняли активну участь в акції «Незгасна свічка в кожного у серці» біля внутрішньошкільних стендів, присвяченій Героям Небесної Сотні, учасникам Майдану, бійцям АТО. Були проведені інтерактивні бесіди, круглі столи: «Кого називають патріотом», «Та земля найкраща, де родився ти», «Хто для тебе справжній герой».

Долучилися до заходів сільські та селищні будинки культури та клуби, які допомогли в медійному супроводі заходів: відбулися перегляди відеофільмів про події, які відбувалися на Майдані, події Революції гідності, події АТО та про Героїв Небесної Сотні. В закладах культури Криворізького району відбулися презентації – вшанування «Зима, що нас змінила», тематична година «Герої не вмирають», створена книжкова виставка «Сотня оробрих сердець», проведено тематичний захід «Незакінчена війна» та конкурс малюнків «Сила незламного духу».
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор