www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС !
Версія для друку Написати листа

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС !

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.
Ми вшановуємо подвиг героїв, які захистили громадян від радіаційної загрози, спричиненої вибухом на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС.

День ліквідатора ще раз нагадує суспільству про людей що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в таких екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС нашого району, які 34 роки тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, аби швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, вшановуємо тих, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!
З повагою

Голова районної
державної адміністрації Антон ТКАЧЕНКО
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор