www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 21 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя
Версія для друку Написати листа
Цінність результатів будь-якої трудової діяльності не може бути вище цінності здоров’я та життя працівника.
Щорічно з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням в Україні відзначають День охорони праці. Відповідно до указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 цей день збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. За ініціативою Міжнародної організації праці (далі — МОП) під нинішньою назвою Всесвітній День охорони праці вперше відзначили у 2003 році.
У 2019 році Всесвітній День охорони праці пройшов під девізом: «Безпечне та здорове майбутнє праці». Заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, також проходили під цим гаслом і тривали до кінця минулого року.
У 2020 році МОП планувала присвятити Всесвітній День охорони праці проблемі насильства і домагань у сфері праці, що є серйозною та постійною загрозою здоров’ю та безпеці працівників, а також продуктивності і репутації організації.
Однак під впливом зовнішніх обставин девіз довелося змінити на:
“Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя”
МОП напередодні Всесвітнього Дня охорони праці-2020 випустила відео-ролик щодо вжиття заходів безпеки і здоров’я на робочому місці, які допоможуть уповільнити і зупинити розповсюдження вірусу! (посилання: https://youtu.be/LjBGLkagFbs).
Під час кризи робочі місця можуть мати життєво важливе значення для запобігання та контролю спалахів. Заходи безпеки та гігієни праці на роботі відіграють вирішальну роль у стримуванні поширення COVID-19.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор