www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Коли в новому Особистому кабінеті YASNO формуються рахунки за електроенергію?
Версія для друку Написати листа

Дніпро, 3 березня 2021

У лютому для жителів Кривого Рогу та Криворізького району змінилися особові рахунки з електропостачання та оновився Особистий кабінет на сайті YASNO. Після реєстрації у оновленому Особистому кабінеті можна передавати показання лічильника та переглядати рахунки за спожиту електроенергію. Коли це слід робити – розповідають у YASNO.

Вносячи показання лічильника в Особистому кабінеті на початку місяця, клієнт бачить попередній рахунок. Остаточна сума до сплати буде відображена після 10 числа. Це пов’язано з тим, що спочатку оператор системи розподілу (ОСР) розраховує обсяг споживання. Потім надає ці дані YASNO, який проводить нарахування і виставляє остаточний рахунок в своєму Особистому кабінеті та платіжках.

Мешканцям Дніпропетровщини слід передавати показання електролічильника до 3 числа (включно) кожного місяця. Це можна зробити за телефоном контакт-центру YASNO (056/050/067) 770 11 55 або онлайн:


    · через чат-бота в Viber. У ньому також зручно розрахуватися за електроенергію без комісії за кількома особовими рахунками та замовити енергоефективні продукти.

    · в Особистому кабінеті на сайті YASNO.

    · за допомогою форми швидкої передачі показань без реєстрації на сайті YASNO. Щоб повідомити дані, достатньо вказати населений пункт, особовий рахунок, показання і контактний номер телефону.

    · в особистих повідомленнях на сторінці у Facebook. Фахівці YASNO внесуть показання в єдину базу постачальника.


«Ми розвиваємо дистанційні сервіси, аби мешканці Дніпропетровщини самостійно могли обирати для себе – де їм зручніше передавати показання лічильника та дізнаватись суму до сплати за світло. Якщо під час користування сервісами виникли питання, клієнти можуть їх поставили в Особистому кабінеті, на сайті, у приватних повідомленнях у Facebook чи за телефонами контакт-центру. Наші співробітники нададуть розгорнуту відповідь та допоможуть вирішити проблему якнайшвидше», - сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор