www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Утричі більше сонячної енергії згенерували просьюмери Дніпропетровщини у 2020 році
Версія для друку Написати листа

Дніпро, 21 січня 2021

За минулий рік власники приватних сонячних станцій області виробили 119 млн кВт·год енергії і заробили за «зеленим» тарифом 478 млн грн, що втричі більше, ніж у 2019-му. В цілому з початку 2020 року YASNO придбав у просьюмерів* Дніпропетровщини 113 млн кВт·год «чистої» енергії – 95% від усієї згенерованої.

За минулий рік у Дніпропетровській області стало на 1480 просьюмерів більше. Тепер вже 4184 домогосподарств виробляють екологічно чисту електроенергію та задовольняють не тільки власні потреби, а й щомісяця продають залишок у мережу та отримують виплати за «зеленим» тарифом, що встановлюється державою. Розрахунки з просьюмерами в регіоні здійснює постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги»).

Найбільша кількість приватних сонячних станцій розташована у Новомосковському, Нікопольському та Криворізькому районах.

«На щастя, минулий рік не завадив сонцю яскраво світити, а родинам ставати енергонезалежними та заробляти з мінімальними затратами. YASNO допомагає клієнтам економити та пропонує встановлення домашніх сонячних станцій «під ключ». Вже зараз можна подати документи для оформлення договору на продаж за «зеленим» тарифом електронною поштою або на сайті YASNO. Крім того, завдяки кредитуванню від Ощадбанку просьюмер може майже повністю компенсувати вартість сонячного даху. Погашення кредиту відбуватиметься за рахунок продажу до мережі електроенергії за «зеленим» тарифом», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько.

*Просьюмери (від англ. prosumer, producer – виробник + consumer – споживач) – домогосподарства, що самостійно виробляють електроенергію для своїх потреб, а надлишок продають у мережу.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор