www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 28 листопада 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Швидко та надійно: як передати показання газового лічильника
Версія для друку Написати листа
Швидко та надійно: як передати показання газового лічильника


Згідно до Кодексу газорозподільних систем, споживачі газу зобов’язані кожного місяця передавати показання приладу обліку газу. Вчасно передана інформація газового лічильника впливає на точність розрахунків за обсяги спожитого газу. Передавати показники лічильника необхідно з 1 по 5 число місяця.
У період карантину це можна зробити дистанційно, не виходячи з дому. Споживачам лише необхідно скористатися комп’ютером чи мобільним телефоном.
Спеціально для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз» було розроблено шість способів передачі показань лічильника. Зокрема, передати інформацію можна за допомогою чат-боту Viber-bot 7104 (потрібно просканувати QR-код на сайті
104.ua у розділі «Сервіси») та мобільних додатків 104 Mobile (android) або 104 Mobile Light (iOS).
Також можна передавати показання лічильника за допомогою смс-повідомлення. Необхідно лише відправити смс на короткий номер 7104 у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр розрахункового рахунку, ХХХХХ — показання лічильника (до 5 цифр). Після опрацювання інформації, на ваш телефон надійде відповідь, що ваші показання прийняті.
Передати показники лічильника також можна на сайті
104.ua в Особистому кабінеті. Для цього клієнт АТ «Дніпропетровськгаз» має бути зареєстрований на сайті. Найпростіший спосіб створити Особистий кабінет – це експрес-реєстрація. Клієнтам необхідно зателефонувати до контакт-центру за номером (067) 00 90 104 та повідомити номер особового рахунку. Після розмови з оператором, на ваш телефон надійде смс-повідомлення з логіном та паролем для входу в Особистий кабінет.
І останній спосіб передачі інформації – це зателефонувати до контакт-центру за номером
(067) 00 90 104. Споживачам необхідно назвати своє прізвище, ім’я, номер особового рахунку та фактичні показники лічильника.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор