www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Колективний договір повинен укладатися!
Версія для друку Написати листа
Колективний договір повинен укладатися!

Створення надійного соціального клімату у колективі досягається шляхом укладення колективного договору, який регулює відносини між власником або уповноваженим ним органом і працівниками, дає змогу мінімізувати можливість конфліктів.
Сучасний колективний договір, укладений з урахуванням можливостей підприємства, повинен враховувати та забезпечувати життєво важливі потреби працівників – збереження робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, безпечні умови праці для збереження здоров’я, розширення соціальних гарантій та визначення конкретного механізму їх реалізації. Такий колективний договір − основа соціального захисту працівників, цей документ дисциплінує та згуртовує трудовий колектив, підвищує відповідальність адміністрації підприємства, мотивує працювати якісно і продуктивно.
Звертаємо увагу, що в разі закінчення строку дії колективного договору необхідно розпочати переговори по укладенню нового чи прийняти рішення щодо продовження дії раніше укладеного колективного договору, при цьому потрібно переглянути колективний договір та внести зміни та доповнення до нього згідно з чинним законодавством. Під час розробки або перегляду колективних договорів необхідно врахувати зміни, які відбулися в трудовому законодавстві протягом останніх років, а також положення галузевих угод.
Рекомендуємо провести відповідну роботу по укладенню колективних договорів, внесення змін та доповнень до існуючих колективних договорів найближчим часом з подальшою їх реєстрацією в управлінні соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Кобилянського, 148 а, каб. № 301, тел. для довідок: 0965052241.

Начальник управління Гунько В.В.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор