www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 7 грудня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Міжнародний День рідної мови!
Версія для друку Написати листа


Міжнародний День рідної мови!

Над усі багатства і припливи мод
Шануймо мову серцем і вустами.
Народ без мови-це вже не народ,
Без мови всі ми б сиротами стали.

21 лютого світова громадськість відзначає Міжнародний День рідної мови. Христофорівська філія ОКНЗ «Софіївська ЗОШ ІІІ ст.» теж не могла залишитися осторонь. Для учнів був проведений захід, присвячений Міжнародному Дню рідної мови - «Мова – душа народу». Метою проведення заходу було:
      - донести до учнів красу і багатство української мови;
      - формувати відчуття краси рідної мови;
      - виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
В класі презентувались вірші (серед них і власні), сценки про мелодійну, дивовижну мову нашої держави. Учні висловлювали думки про те, що мова – це Божий дар, а мовлення – неоціненний скарб, цілюще джерело. Учні шкільної ради та бібліотекар школи підготували тематичну газету. Свято закінчилось піснею «Мова єднання», яка лунала гучно та мелодійно.
У ОКНЗ Надеждівський НВК також пройшов ряд цікавих заходів: конкурс творів «Розповім про подвиг», театральна постановка за мотивами повісті «Кайдашева сім’я» І.Нечуя – Левицького, на уроках української мови проводили тематичні диктанти.

Для учнів 1-9 класів філії Грузький НВК ОКНЗ Софіївської ЗОШ проведено святкову тематичну лінійку до Міжнародного Дня рідної мови, учні 5-9 класів стали учасниками міні-тренінгу «Вивчаємо зміни до правопису разом!»А ще цілий день працювала виставка літератури «Не бійтесь заглядати у словник…», де учні були не тільки спостерігачами, а й активними учасниками! Бібліотекар пропонувала відвідувачам поуправлятись у майстерності користування словниками різного характеру і в школярів це дуже добре вийшло!

Для багатьох мільйонів людей українська мова була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей. Ми щиро віримо, що краса і сила нашої мови пригорне до себе серця мільйонів інших людей.
Сучасний світ знає: допоки є мова , доти є народ.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор