www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Реабілітація дітей з інвалідністю
Версія для друку Написати листа
Реабілітація дітей з інвалідністю здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 (в редакції постанови КМУ від 20.01.2021 № 30).

Для забезпечення дитини реабілітаційними послугами заяви разом з необхідними документами від одного з батьків дитини чи її законного представника приймаються посадовими особами виконавчого органу або адміністраторами центру надання адміністративних послуг виключно після формування електронної справи.
Заяви про направлення дитини до реабілітаційної установи разом з необхідними документами у паперовій формі передаються після формування електронної справи відповідному місцевому органу не рідше ніж один раз на два тижні.
Днем звернення одного з батьків дитини чи її законного представника до місцевого органу для забезпечення реабілітаційними послугами вважається дата реєстрації заяви разом з необхідними документами в журналі реєстрації заяв, форма якого затверджується Мінсоцполітики.
Реєстрація заяв, а також визначення черговості надання реабілітаційних послуг проводиться в порядку надходження заяв.
Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, місцевих і регіональних органів.
Зареєстровано 18 заяв про направлення дитини з інвалідністю до реабілітаційної установи.
Дві дитини з інвалідністю отримали послуги з реабілітації за рахунок державних коштів на загальну суму 41,0 тис. грн. в реабілітаційних установах:
-благодійна організація «Благодійна установа» Центр реабілітації, фізичної терапії та інклюзивного навчання імені святого праведного ІОАННА»;
-ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» ПАТ лікувально – оздоровчих закладів профспілок України «Укпрофоздоровниця».
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 0689398631.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор