www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Реабілітація дітей з інвалідністю
Версія для друку Написати листа

Реабілітація дітей з інвалідністю здійснюється відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309 (в редакції постанови КМУ від 20.01.2021 № 30).
Для забезпечення дитини реабілітаційними послугами заяви разом з необхідними документами від одного з батьків дитини чи її законного представника приймаються з 1 березня 2021 р. посадовими особами виконавчого органу або адміністраторами центру надання адміністративних послуг виключно після формування електронної справи.
Заяви про направлення дитини до реабілітаційної установи разом з необхідними документами у паперовій формі передаються після формування електронної справи відповідному місцевому органу не рідше ніж один раз на два тижні.
Днем звернення одного з батьків дитини чи її законного представника до місцевого органу для забезпечення реабілітаційними послугами вважається дата реєстрації заяви разом з необхідними документами в журналі реєстрації заяв, форма якого затверджується Мінсоцполітики.
Реєстрація заяв, а також визначення черговості надання реабілітаційних послуг проводиться в порядку надходження заяв.
Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду, місцевих і регіональних органів.

Станом на 15 березня 2021 року в управлінні соціального захисту Криворізької райдержадміністрації зареєстровано чотири заяви про направлення дитини з інвалідністю до реабілітаційної установи. Кожна заява має свій реєстраційний номер, дату реєстрації відповідно якої визначається черговість надання реабілітаційних послуг.
Згідно зареєстрованих заяв на реабілітацію дітей з інвалідністю планується отримання реабілітаційних послуг у таких реабілітаційних установах, закладах охорони здоров’я, як:
«Біла Акація» м.Одеса;
«Вільний рух» м.Славутич;
«Вікторія» м. Бориспіль.

Додатково інформацію з даного питання можна отримати за телефоном:
0689398631
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор