www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Навчаємось в університеті
Версія для друку Написати листа
Університет III віку.

6 грудня 2019р. для мешканців с.Вільне, а саме відвідувачів «Університету III віку» відділення денного перебування Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району була організована екскурсія в 3D-Відеогалерею міського історико-краєзнавчого музею-часів м.Кривий Ріг. Це перша відеогалерея в Україні, яка має такий великий масштаб та цікаву концепцію. В найбільших в світі квіткових часах збудована галерея, де демонструють ролики про історію Кривбасу і самої України. Розробники та ініціатори самої галереї відтворили ефект 3D, який погружає глядачів в віртуальну реальність.

Відвідувачі музею-часи з цікавістю слухали розповідь екскурсовода, історію створення музею, розглядали роботи великих українських художників та з захопленням пізнавали знайомі місця, ставки та місцеві краєвиди.

Екскурсія залишила приємні, теплі спогади у душах відвідувачів – слухачів Університету III віку. Всі отримали незабутні враження та гарний настрій з побажанням скорої зустрічі.

Директор

Територіального центру Л.О.Брайченко


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор