www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 21 квітня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет Ш віку
Версія для друку Написати листа

Восени 3, 8, та 11вересня 2020року Університет Ш віку територіального центру соціального обслуговування Криворізького району зібрав своїх слухачів – мешканців сіл Вільне, Данилівка, Радушне. Тема зустрічі: «Корисні властивості картоплі».

У білках картоплі міститься практично всі амінокислоти, що зустрічаються в рослинах, в тому числі і незамінні. Якщо з»їдати добову норму вареної картоплі-300 грам в день-то повністю забезпечуеться організм у вуглеводах,калію і фосфорі. У 100 грамах бульб молодої картоплі міститься до 20 мг вітаміну С. При зберіганні картоплі вміст вітаміну С в ній поступово знижується.Зазвичай до весни в її бульбах залишається третина первісного вітаміну С.

Молода картопля багата аскорбіновою кислотою, в 100 грамах молодої картоплі міститься приблизно 20 мг аскорбінової кислоти, що становить третину добової потреби організму в аскорбіновій кислоті.

Картопляний відвар, а також сильно розварена і розім»ята до пюреобразногостану картопля, володіє високими лужними властивостями,-прекрасний відновний засіб при виході з голодування

У народній медицині картоплею лікують: шкіру при опіках, екземі та ін. Прикладаючи кашку тертої сирої картоплі.

Зібралися слухачі яким за паспортом «далеко за», але за станом душі «молоді», які не хочуть засиджуватись дома, а бажають пізнавати та знайомитись з новими друзями та мати гарний настрій.

Найголовніше, як зізнаються самі присутні, вони отримали чудову можливість спілкування, адже цього так не вистачає людям старшого віку.

Тематичні зустрічі пройшли у теплій, дружній та щирій атмосфері, на позитивній ноті з гарно
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор