www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 4 грудня 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
YASNO зарахує компенсацію від держави на особові рахунки клієнтів з електроопаленням та багатодітних сімей
Версія для друку Написати листа

Дніпро, 4 лютого 2021

Споживачі з електроопаленням, для яких діяв знижений тариф на електроенергію до 31.12.2020, а також багатодітні сім’ї будуть щомісячно отримувати компенсацію від держави у І кварталі 2021 року. Таке рішення затверджено постановою Кабінету Міністрів України №64 від 1.02.2021 р. Електропостачальник YASNO (ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ») розповів, як надаватиметься компенсація жителям Дніпропетровщини.

Держава компенсуватиме додаткові витрати, що виникли через встановлення фіксованої ціни на електроенергію (1,68 грн/кВт∙год) та скасування знижених тарифів (0,9 грн/кВт∙год). Різницю у коштах споживачі отримають одним зі способів:

      · за наявності субсидії - компенсація надаватиметься у її складі. Розрахунки та виплати субсидій здійснюють управління праці та соціального захисту населення.

      · за відсутності субсидії - компенсація буде зарахована на особовий рахунок споживача в електропостачальника. Клієнти YASNO на Дніпропетровщині побачать її у рахунках за січень, за лютий та за березень у рядку «Компенсація згідно постанови КМУ №64». Сума до сплати у паперовій платіжці буде зменшена на розмір компенсації, а в Особистому кабінеті – відображена після 10 числа.

«Для отримання компенсації від держави не потрібно оформлювати документи чи подавати заяви. Проте важливо пам’ятати, що для її коректного розрахунку необхідно своєчасно передавати показання лічильника. Ми завжди на зв’язку, та готові надати додаткові консультації за телефоном або дистанційно через наші онлайн-сервіси», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор