http://krlozuvsil.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Лозуватська сіл/рада >>
Історічна довідка
Версія для друку Написати листа
Лозуватська сільська рада розташована в північно-західній частині Криворізького району .Територія адміністративно-територіальної одиниці складається із сіл: Лозуватка,Мар”янівка,Новоганнівка,Базарово,Раєво-Олександрівка.

Адміністративним центром є с.Лозуватка засноване в 1765 році за розпорядженням Новоросійської губернської канцелярії переселенцями з Чернігівської губернії,після ліквідації Запорізької Січі село Лозуватка проголошено державною слободою.
с .Мар”янівка виникло на початку ХХст..Назва походить від імені колишньої землевласниці села.
с.Новоганнівка засноване в другій чверті ХХ ст.,назва походить від села Ганнівка ,з якого переселились його жителі на нове місце проживання.Село спочатку називалось Михайлівною.
с.Базарово виникло в 20р.р. ХХст.з первісною назвою Хуторо-Грузьке.Село перейменовано після Великої Вітчизняної Війни на Базарово з метою увічнення пам”яті Героя Радянського Союзу Івана Федоровича Базарово,який загинув у повітряному бою над селом.
с.Раєво-Олександрівка виникло на землях поміщика Олександра Ділікторського,який спочатку назвав своє власницьке село Олександрівною,а згодом змінив назву села з оглядом на його мальовничість додавши слово „Раєво”.
Село Лозуватка розташоване на відстані 19 км. від потужного промислового центру м.Кривий Ріг. Через села Мар”нівка та Лозуватка
проходить траса Кривий Ріг –Кіровоград. Найближча залізнична станція Грековата Придніпровської залізниці, знаходиться на схід від Лозуватки на відстані 12 км. На території сільської ради зареєстровано станом на 01.01.2009 року 227 суб”єктів підприємницької діяльності фізичних осіб та 87 суб”єктів юридичних осіб. На території сільської ради діє 79 об”єктів торгівлі та побуту.
Загальна площа сільської ради складає 16878 га .
Населення сільської ради станом на 01.01.2011 року складає: 7585 чол.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор