Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Школи, садочки, лікарні, стадіони, житлові будинки, дороги. Цьогоріч Дніпропетровська облдержадміністрація втілює близько 350 інфраструктурних проектів. Вже збудували та реконструювали 15 соцоб’єктів, капітально відремонтували близько 90 вулиць. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«Розвиток інфраструктури – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Цьогоріч на Дніпропетровщині вже збудували та реконструювали 15 соцоб’єктів. Це школи, дитсадки, медзаклади, будинки культури, а ще – стадіон та житловий будинок. Вони – в Дніпрі, Кривому Розі, Марганці, Павлограді, Магдалинівському, Новомосковському, Солонянському та Юр’ївському районах», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Зокрема, після реконструкції відкрили найсучаснішу в Україні школу в селищі Солоне. У Кривому Розі завершили реконструкцію сучасного дитсадка на 150 малюків. У селі Миколаївка Новомосковського району капітально відремонтували амбулаторію. У Дніпрі відкрили перший в Україні дитячий парк рівних можливостей. Завершили будівництво житлового будинку в селі Вербуватівка.

«Крім того, капітально відремонтували майже 90 комунальних доріг, – додав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Загалом цьогоріч втілюємо в регіоні близько 350 інфраструктурних проектів».

Цьогоріч на розвиток інфраструктури Дніпропетровщини з обласного бюджету спрямовується понад 3 млрд грн.


У 2018-му почали реалізацію майже 350 інфраструктурних проектівFile Attachment Icon
ATT9CCK9.jpg