www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 30 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» Криворізький район
Версія для друку Написати листа

«Вишивана моя Україна»

Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», започаткована до 25-ої річниці Незалежності України. Її ідея полягала в тому, що казначеї територіальних органів Державної казначейської служби України своїми руками вишивають карту нашої Батьківщини, притаманними для кожного регіону орнаментами.
Символічно, що перші орнаменти на полотні були нанесені казначеями Донецької та Луганської областей. Карта пройшла доволі складний маршрут – побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстрами.
І ось нарешті карта – вишиванка прибула на територію Криворізького району.
06 грудня поточного року карту отримано начальником управління Державної казначейської служби України у Криворізькому районі Дніпропетровської області Тесленко С.В. Презентація карти відбулася у приміщенні управління за участю першого заступника голови Криворізької районної державної адміністрації – Сінєльнік Світлани Леонідівни , радника голови Криворізької районної державної адміністрації –Валецького Сергія Степановича.
Крім того до заходу долучилися представники бюджетних установ та організацій району, а саме : працівники управління соціального захисту населення Криворізької районної державної адміністрації, Криворізького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти Криворізької районної державної адміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району та відділу культури, туризму, національностей та релігій Криворізької районної державної адміністрації.Під час проведення заходу начальником управління наголошено усім присутнім, що з давніх давен вишивка вважається одним із аутентичних символів української нації.
Це диво, яке складається з різноманітної палітри узорів, технік та кольорів української вишивки. Кожен вишитий хрестик об’єднав прагнення казначеїв, відобразив їхні світлі думки та позитивну енергію.
Карта настільки велична, що цей витвір можливо вивчати протягом довгого часу і все життя отримувати наснагу від тієї енергетики, яку заклали казначеї при створені цього шедевру.
Наприкінці цієї події всі присутні зазначили, що карта це оберіг, це символ віри і любові створений з молитвою про мир в Україні!Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор