www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Суспільно-політичне життя Червоненської сільської ради
Версія для друку Написати листа
1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проголошений Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Відзначається з 1988 р. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, жодна акція в цій галузі не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння СНІДу була задумана навесні 1991 р. Її ідея належить художникові Франку Муру.

Цього дня в Червоненській сільській бібліотеці була створена тематична полиця «Обережно СНІД». Користувачі бібліотеки могли ознайомитися через літературу з такою проблемою як СНІД , і що потрібно робити, якщо така хвороба є у нас. А на сам перед не панікувати. Тож будьмо обережні.6 грудня — День Збройних Сил України. Відзначається в Україні згідно з Постановою Верховної Ради (№ 3528-12, від 19.10.1993 р.) у день прийняття Верховною Радою України в 1991 р. Закону України «Про Збройні Сили України». Збройні сили України – військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України а також беруть участь у заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.
6 ГРУДНЯ – День Захисника України. В Червонозабійницькій ЗОШ завідуюча Червоненської сільської бібліотеки проводила виховну годину «Уроки мужності». На виховній годині були присутні учні 4-го класу. Виховна година була сформована на знаннях про історію свята, стимулювавши прагнення до глибшого і детальнішого вивчення історії нашої держави, розвиваючи почуття патріотизму та національної самосвідомості. Також в Червоненській сільській бібліотеці була представлена книжкова виставка «День Захисника України»


10 грудня — День прав людини. Рішення про святкування цього дня прийнято 4 грудня 1950 р. на 5-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. Відзначається в день прийняття Загальної декларації прав людини. Вперше День прав людини святкувався у 1950 р.
В Червоненській сільській бібліотеці створена тематична виставка «Знай свої права». Кожен з нас має знати свої права, щоб могти себе захистити і не потрапити в скрутне становище, для цього потрібно читати і вивчати «Закони України».
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор