www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 4 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Життєва стежина ювілярки
Версія для друку Написати листа
Життєва стежина ювілярки

В красивому, мальовничому селі Красна Балка народилася дівчинка, назвали її гарним іменем Євдокія. Було це 01 лютого 1929 року і ось на порозі вже 90-річний ювілей Гусєвої Євдокії Степанівни, мешканки села Красна Балка. Як швидко плине час, зовсім недавно було тяжке дитинство, опалена війною юність, бо зовсім дитиною вона вже ховала вбитих солдатів та копала окопи, щоб приблизити час перемоги Великої Вітчизняної війни.

Гусєва Є.С. перенесла голод і холод, страшні лихоліття повоєнного часу. Не легким був життєвий шлях цієї людини. Не віриться, що цій жінці вже 90 років. Вона пам’ятає все своє життя до дрібниць, все життя працювала в колгоспі різноробочою, не зважаючи на поважний вік, залишається мудрою та розсудливою жінкою, цікавиться життям своєї родини. Євдокія Степанівна має два сина, чотири онука та шість правнуків і нікому не відмовляє у мудрій пораді та допомозі. Хоч роки беруть своє і забирають здоров’я та зовнішню красу, їм не під силу відібрати ясний розум та добру душу… В день ювілею, до Гусєвої Є.С. від імені керівництва райдержадміністрації завітала директор Терцентру Криворізького району Брайченко Л.О. та щиро привітала із святом.

Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не згасали, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття.Про цей сайт | Запитання | Адміністратор