Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Зниження рівня дитячої злочинності у сфері наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інших злочинів проти здоров’я населення на території Криворізького району Дніпропетровської області

Криворізької місцевої прокуратури №2 спільно з Криворізьким РВП КВП ГУНП у Дніпропетровській області вивчено питання притягнення неповнолітніх до адміністративної відповідальності після прийняття рішення про закриття кримінальних проваджень за ст. 309 КК України через малозначність.
Вивченням встановлено відсутність фактів притягнення неповнолітніх до адміністративної відповідальності упродовж 2018-2019 років.
Крім того, кримінальні провадження за фактами вилучення у неповнолітніх наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів СВ Криворізького РВП КВП ГУНП у Дніпропетровській області не реєструвались.
Таким чином, рівень дитячої злочинності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інших злочинів проти здоров’я населення на території Криворізького району Дніпропетровської області у 2018-2019 роках дорівнює нулю.