www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
На початку жовтня Криворізька райдержадміністрація оголосила про проведення благодійної акції "Тепла посилка воїну АТО". Дякуємо всім, хто долучився!
Версія для друку Написати листа
Події на Сході України стали близькими для кожного з нас. Тисячі українців підтримують військовослужбовців щирим словом та доброю справою.

Щоб привітати воїнів із Днем Захисника України, на початку жовтня Криворізька райдержадміністрація оголосила про проведення благодійної акції "Тепла посилка воїну АТО".
Школярі, діти та їх батьки, працівники шкіл району, закладів культури, начальники управлінь, відділів та їх колективи, структурні підрозділи райдержадміністрації прагнуть поділитися з мужніми захисниками нашої землі частинкою тепла, надсилаючи їм вітальні листівки та листи, українські прапори, обереги, теплі речі, смаколики, продукти харчування, невеличкі подарунки та приємні дрібнички.
Напередодні свята Дня захисника України дуже важливо донести частку домашнього тепла, затишку та любові до українських захисників, які попри негоду, втому та бажання потрапити додому, мужньо стоять на рубежах у зоні проведення антитерористичної операції.
Подібні акції у Криворізькій райдержадміністрації проводяться кілька разів на рік напередодні свят: до Дня Святого Миколая, Різдвяних свят та Великодня. Акція до Дня захисника України тривала до 14 жовтня, а тепер всі посилки, завдяки волонтеру, голові Громадської організації "Патріоти Криворіжжя" прямують до наших захисників.
Підтримка волонтерського руху та Збройних Сил України залишається одним із пріоритетів діяльності Криворізької райдержадміністрації.
Дякуємо всім, хто долучився!


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор