www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 4 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Опалювальний сезон 2018/2019 в Криворізькому районі
Версія для друку Написати листа
Опалювальний сезон 2018/2019 в Криворізькому районі

05 грудня 2018 року в приміщенні Криворізької райдержадміністрації, головою Криворізької райдержадміністрації Нагайченко С.В. була проведена виробнича нарада з питань початку та проходження опалюваного періоду 2018/2019 року об’єктів соціально-культурної сфери району. На нараді були присутні начальники житлово-комунальних підприємств, представники управління освіти, культури, молоді і спорту, первинної медицини та представники розподільного підприємства ПАТ "Криворіжгаз".
Основну увагу було зконцентровано на зауваженнях та пропозиціях ПАТ «Криворіжгаз» стосовно виконання нормативно-правових та технічних вимог кодексу газорозподільних систем України, а саме: встановлення цілого комплексу засобів вимірювальної техніки та допоміжних засобів для вимірювання, реєстрації та збереження результатів вимірювання і розрахунків об'єму газу. Термін виконання даного заходу подовжено до 01 травня 2019 року та зауважено, що підприємства, які не будуть мати вимірювальні прилади, не зможуть розпочати опалювальний період 2019/2020 року.
Суттєве зауваження щодо незадовільного стану підготовки закладів первинної медицини було зроблено виконуючому обов'язки головного лікаря КЗ " Криворізький районний центр ПМСД Криворізької районної ради Дніпропетровської області" Шияну В.Г. та поставлена задача в найкоротші терміни привести системи газопостачання до норм діючого законодавства.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор