Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Університет ІІІ віку

11 вересня 2019р. відбулася чергова зустріч Університету ІІІ віку зі своїми слухачами в с.Софіївка, головною тезою якої було: «Фруктово-ягідний сезон триває». Вся друга половина літа і початок вересня проходять під знаком кавунів і динь – у липні вони з'являються, у серпні-вересні ними вже насолоджуються щосили. Тож це була дуже цікава тема для спілкування.

У цю пору року складно уявити свій раціон без сезонних ягід – дині і кавуна, які приносять не тільки гастрономічну насолоду, а й користь твоєму організму.

До речі, якщо про азіатське походження дині багато здогадуються, мало хто знає, що кавун родом з Південної Африки. Незважаючи на різне походження, є і те, що об'єднує кавун і диню, – вони є не просто ласощами, а справжнісінькими лікарськими засобами.

За словами дієтологів, серпень – найсприятливіша пора року, щоб почистити організм від шлаків і токсинів, зарядитися вітамінами, зміцнити імунітет і легко схуднути. У цьому тобі допоможуть соковиті та солодкі дари літа – дині та кавуни.

Швидко плинув час. Присутні залюбки шуткували, разом розбиралися, чим корисні диня і кавун, ділилися рецептами їх споживання, рецептами їх зберігання. Години спілкування приносять радість та задоволення, відчуття не самотності. Тож до наступної зустрічі!

В.о.директора

Територіального центру В.А.Косяк