www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
11 вересня 2019р. відбулася чергова зустріч Університету ІІІ віку зі своїми слухачами в с.Софіївка
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку

11 вересня 2019р. відбулася чергова зустріч Університету ІІІ віку зі своїми слухачами в с.Софіївка, головною тезою якої було: «Фруктово-ягідний сезон триває». Вся друга половина літа і початок вересня проходять під знаком кавунів і динь – у липні вони з'являються, у серпні-вересні ними вже насолоджуються щосили. Тож це була дуже цікава тема для спілкування.

У цю пору року складно уявити свій раціон без сезонних ягід – дині і кавуна, які приносять не тільки гастрономічну насолоду, а й користь твоєму організму.

До речі, якщо про азіатське походження дині багато здогадуються, мало хто знає, що кавун родом з Південної Африки. Незважаючи на різне походження, є і те, що об'єднує кавун і диню, – вони є не просто ласощами, а справжнісінькими лікарськими засобами.

За словами дієтологів, серпень – найсприятливіша пора року, щоб почистити організм від шлаків і токсинів, зарядитися вітамінами, зміцнити імунітет і легко схуднути. У цьому тобі допоможуть соковиті та солодкі дари літа – дині та кавуни.

Швидко плинув час. Присутні залюбки шуткували, разом розбиралися, чим корисні диня і кавун, ділилися рецептами їх споживання, рецептами їх зберігання. Години спілкування приносять радість та задоволення, відчуття не самотності. Тож до наступної зустрічі!

В.о.директора

Територіального центру В.А.Косяк


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор