www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
До відома одержувачів житлової субсидії, які мають право на отримання частини невикористаної суми субсидії (монетизація)!
Версія для друку Написати листа
До відома одержувачів житлової субсидії, які мають право

на отримання частини невикористаної суми субсидії (монетизація)!

На виконання п.18 постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», всі громадяни, які є в списках, наданих підприємствами – надавачами послуг газо/електропостачання, повинні знати про можливість подання до 01 вересня 2018 року до управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації заяви для отримання частини невикористаної суми субсидії (монетизація) за послугу, яка використовувалась для індивідуального опалення домогосподарства.
На підставі поданих заяв до УСЗН протягом 2 місяців від початку нового опалювального сезону виплачуються громадянам кошти невикористаної житлової субсидії через особові рахунки в банківських установах: Ощадбанк, Приватбанк, Аваль банк, Укрсіббанк, Укрсоцбанк.
У разі смерті особи, якій призначено ЖС на оплату послуг з газо/електропостачання, частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів виплачується за заявою особи із складу домогосподарства, на яку розраховано ЖС в опалювальний сезон.
У разі виникнення питань мешканці району можуть звертатись за консультацією безпосередньо до управління за адресою: м.Кривий Ріг, вул.Чкалова, 44-а, каб. №3, за телефоном «гарячої лінії» 90-83-69.      Начальник управління В.В.Гунько


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор