www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 25 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Молодь Криворіжжя проти ВІЛ/СНІДу
Версія для друку Написати листа

30 листопада напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається у всьому світі 1 грудня, за ініціативи голови Криворізької райдержадміністрації Сергія Вікторовича Нагайченка, Криворізьким районним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді у Криворізькому районі було проведено акцію “Молодь Криворіжжя проти ВІЛ/СНІДу” спрямованої на підвищення уваги до проблем епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

Першовідкривачами вірусу стали Люк Монтаньє із Франції та Роберт Галло з США у 1983 році. За статистичними даними в Україні за період 1987 - жовтень 2018 рр. офіційно зареєстровано 330 415 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України, зокрема 109 437 випадків захворювання на СНІД і 47 646 випадків смерті від захворювань, зумовлених СНІДом.

У жовтні 2018 року в Україні офіційно зареєстровано 1 383 нові випадки ВІЛ-інфекції. За січень - жовтень 2018 року в Україні офіційно зареєстровано 14 797 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України та 29 серед іноземців.

В цей день усі носять червоні стрічки, як символ антиСНІДовського руху, який створив художник Франк Мур у квітні 1991 року.

Учнівську молодь району закликали , любити життя, уникати шкідливих звичок, щоб хвороба на ім'я СНІД ніколи не спіткала їх на життєвому шляху.
Також дітей спонукали до змін "дитячої" поведінки по відношенню до свого здоров’я на "дорослу й свідому"…

Серед молоді району розповсюджена тематична соціальна реклама та засоби контрацепції.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор