www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 30 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
09 грудня 2016 року службою у справах дітей райдержадміністрації проведено плановий районний семінар
Версія для друку Написати листа

09 грудня 2016 року службою у справах дітей райдержадміністрації проведено плановий районний семінар з дільничними офіцерами Криворізького відділення поліції Криворізького відділу поліції головного управління національної поліції у Дніпропетровській області з питань соціального захисту прав дітей та роботи з сім»ями та дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах. В роботі семінару взяли участь начальник сектору Криворізького відділення поліції Шпак Сергій Володимирович, заступник начальника сектору Криворізького відділення поліції Пейган Андрій Сергійович, дільничні офіцери поліції

На семінарі були розглянуті та обговорені питання:

  - про раннє виявлення сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, та проведення профілактичної роботи задля попередження соціального сирітства.
  - про взаємодію з органами місцевого самоврядування, служб та відділів району з питань своєчасного виявлення дітей, які потребують негайного соціального захисту.
  - про проведення ревізії обліку сімей, які опинились в складних життєвих обставинах ( терміни перебування сімей та дітей на обліку, підстави, відповідно до вимог законодавства, та умови зняття з обліку).
  Проведено звіряння щодо списку сімей та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.


  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор