Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


Сьогодні 15 травня 2019року Україна разом з іншими країнами світу відзначає Міжнародний день сімей, покликаний звернути увагу громадськості на проблеми інституту сім'ї.

Сім'я та інклюзивне суспільство. Це свято присвячене конкретній темі або темі, яка пов’язана з магічним зв’язком між членами родини. Адже сім’я це найголовніше в житті кожної людини.

Цього року обрана для роздумів тема про “необхідність сприяння здоровому способу життя та сталому майбутньому”.

Жити разом і погоджувати все – це не найважливіша ознака сім’ї. Важливіше зберігати єдність, попри можливу відстань, знати, що ви поважаєте одне одного і цінуєте за все, чого досягли, і що визначає вас як особистостей.

Важливо пам’ятати, що сім’я є архіпелагом, утвореним з дрібних островів. У всіх нас є, наприклад, батьки, тітки та дядьки, двоюрідні брати та сестри.

Так само ми формуємо власні сім’ї з партнерами, яких вибираємо, друзями, які стали як брати та сестри, а згодом, можливо, навіть нашими дітьми.

Сім’ї – це скарби, які варто цінувати, незалежно від того, звідки вони прийшли.

Іноді, коли ви занурені в особистий проект з вашою половинкою або дітьми, ви можете дещо нехтувати батьками, яких сильно любите, однак не відвідуєте так часто, як необхідно.

Без сумніву, вони близькі до вашого серця, але любов і прихильність вимагають постійного зв’язку у формі слів, емоцій, радості й дрібниць.

Не нехтуйте ними. Відвідайте свою сім’ю, збирайтеся разом, встановлюйте нові зв’язки з власною родиною і робіть те саме з родиною вашого партнера або друзями.

Бути сім’єю також означає “знати, як встановлювати реальний зв’язок”, а це, як ми всі знаємо, не завжди легко.

Справді, деякі люди, можливо, ставляться до свята 15 травня з певним скептицизмом. Це може бути тому, що вони зазнали розчарувань і припинили вірити в цю первинну одиницю людського суспільства – родину.

Цінувати теперішнє важливо для того, щоб піклуватися про власну сім’ю і насолоджуватися моментом.

Прямуйте до щастя, попри суперечки, практикуйте прощення та взаємоповагу. Як пропонує цьогорічна тема Міжнародного дня сім’ї, також прагніть вести здоровий спосіб життя на шляху до сталого майбутнього.

Директор КрРЦСССДМ О.М.Серьожкіна