www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 24 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Повір у себе, і в тебе повірять інші!
Версія для друку Написати листа
Повір у себе, і в тебе повірять інші!

30 листопада напередодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю у Криворізькому районі на базі КНЗ «Широківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» за ініціативи голови Криворізької райдержадміністрації Сергія Вікторовича Нагайченка відбувся щорічний фестиваль творчості та мистецтва для 34-ох дітей з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші», організатором якого є Криворізький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Метою даного заходу є створення умов для реалізації особистого потенціалу, розвитку творчих здібностей, допомоги у соціалізації дітей з особливими потребами.

Фестиваль розпочався алеєю гарного настрою з казковими героями, сюрпризами та виставкою декоративно - прикладного мистецтва, на якій були представлені роботи учасників фестивалю. Малюнки, аплікації, орігамі приваблювали чудово підібраними кольорами та цікавими задумками. У кожній роботі відчувалися теплота душі, доброзичливість і сонячний настрій, який хлопчики й дівчатка передали за допомогою акварелі, бісеру, стрічок та інших матеріалів. На фестивалі панувала сонячна та дружня атмосфера, учасники фестивалю декламували вірші, співали пісні та із задоволенням приймали вітання від учасників художньої самодіяльності учнів КНЗ «Широківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».
До дітей на районний фестиваль завітали гості: голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко, перший заступник голови Криворізької райдержадміністрації – Світлана Леонідівна Сінєльнік, Широківський сільський голова – Микола Миколайович Солянник, директор Криворізького районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді – Ольга Миколаївна Лішина та методист районного методичного кабінету управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації – Анастасія Станіславівна Кайко.
Теплими та щирими словами звернувся до дітей та батьків голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко, який побажав усім міцного здоров'я, щастя, здійснення всіх задумів і творчих злетів, успіхів та віри у власні сили, щоб Господь протягом життя зігрівав їх своєю ласкою і благодаттю. Усім батькам учасникам фестивалю вручено банківські картки з одноразовою матеріальною грошовою допомогою.
По закінченню районного заходу усіх учасників фестивалю з батьками пригощали гарячим обідом зі смачною випічкою, солодощами та фруктами.
Діти повертались додому з незабутніми враженнями та позитивними емоціями.
Голова райдержадміністрації та організатори фестивалю висловлюють вдячність за гостинний та теплий прийом дітей з особливими потребами та їх батьків директора КНЗ «Широківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» – Трофименко Світлану Олександрівну, за допомогу і підтримку директора ТОВ «Агрофірма «Красний Забойщик» - Шипоша Станіслава Васильовича та керуючу Криворізьким відділенням АТ «Ощад банк» - Коваленко Тетяну Петрівну.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор