www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 3 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Пакунок малюка
Версія для друку Написати листа

«Пакунок малюка» для новонароджених діток нашого району

З 1 вересня 2018 року відповідно постанови КМУ від 20 червня 2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» кожна мама, яка народила дитину, отримає від держави пакунок для малюка як додаткову допомогу. Цей пакунок міститиме усе те, що необхідне дитині на перших порах. Він справді зібраний з любов’ю. Сотні тисяч українських родин отримають таку допомогу. Набір малюка включає 25 найменувань дитячого товару вартістю 5 тис.грн.
Кожна мама нашого району, яка не отримала пакунок малюка у пологовому будинку з 1 вересня 2018 року, може звернутись із письмовою заявою про отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» до управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.
У жовтні 2018 року першим заступником голови Криворізької райдержадміністрації С.Л. Сінєльнік та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації були вручені перші «пакунки малюка» для 8 мам Криворізького району, які народили діточок з 1 вересня 2018 року. Така разова допомога досить суттєвий подарунок новонародженим, адже малюки першочергово забезпечуються необхідними речами. Дані «Пакунки малюка» особливо важливі для малозабезпечених сімей. Управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації і надалі буде отримувати та надавати одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» новонародженим діткам нашого району.

Начальник управління В.В. ГунькоВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор