www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 24 червня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Тиждень права. Криворізький район
Версія для друку Написати листа
Тиждень права

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначався Міжнародний день прав людини. В цей день була прийнята Загальна декларація прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав усіх людей.
Загальна декларація прав людини започаткувала розроблення та укладання низки міжнародних документів з прав людини, серед них – Конвенція про попередження злочину геноциду 1948 року, Женевські конвенції про захист прав людини під час збройних конфліктів 1949 року, Європейська конвенція захисту прав людини та основних свобод 1950 року, Декларація прав дитини 1959 року та інші.
З нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини в Україні указом Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 встановлено започаткувати проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини. З того часу Тиждень права має статус державного.
В 2016 році в Україні Всеукраїнський тиждень права проходив з 05 по 09 грудня. Упродовж тижня в навчальних закладах на території Вільненської, Чкаловської, Орджонікідзенської, Гейківської, Грузької, Лозуватської сільських рад Криворізького району пройшли тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру, проведені Криворізьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Даними заходами охоплено 119 учнів. Учасників акції було ознайомлено з інформацією про дитячі права та обов’язки, наголошено на питаннях дотримання безпечної поведінки, здорового способу життя, попереджено про наслідки жорстокого поводження та насильства тощо. В свою чергу дітей було залучено до участі у вікторинах, конкурсах.
Проведення зазначених заходів було спрямоване на здобуття учнівською молоддю знань про свої права та про механізми їх захисту. Адже головною ознакою кожної правової держави є утвердження та забезпечення дотримання прав людини, а «Людина, її життя і гідність, права та свободи є найвищою цінністю держави».

Директор Криворізького районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Ольга Лішина

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор