www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 29 квітня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Мета одна – процвітання рідного району
Версія для друку Написати листа
3

Позавчора у сповненій вщерть, людній великій залі районної ради яблуку ніде було впасти, адже дружна криворізька громада урочистого дня вітала представників двох потужних армій, ім’я першій з яких – Збройні Сили України, а другу називають місцевим самоврядуванням, з нагоди їхніх професійних свят. Обидві когорти об’єднує любов до рідної землі, до власного народу та почуття високого обов’язку перед людьми. І хоч у кожного з них своя зброя, проте разом вони творять міць і добробут рідного Криворіжжя, стоячи на захисті інтересів української держави та її людей.
Атож урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування зібрали військовослужбовців та учасників антитерористичної операції на Сході України, депутатів районної та місцевих рад, сільських та селищних голів з колективами, ветеранів самоврядної ниви, представників організацій та служб району.
Разом урочисто виконали Державний Гімн України, разом вшанували світлу пам’ять дванадцяти полеглих земляків у боях під час виконання військового обов’язку на Сході України – обов’язку духу і серця – хвилиною мовчання. Адже лишень в останні роки ми, українці, чітко зрозуміли, що означають слова «єдність» та «любов до Батьківщини». Й саме єдність та самостійність відстоювали й відстоюють на Сході захисники сьогодення.
З великою вдячністю та шаною від імені голови Дніпропетровської обласної ради Г.О. Пригунова та себе особисто звернувся до представників самоврядної ниви та військовослужбовців голова районної ради В.В. Яценко. Віталій Володимирович звернувся із подякою до ветеранів, досвід та допомога яких, за його словами, є найціннішим надбанням багатьох років розвитку державотворення, сказав теплі слова на адресу народного депутата України Д. Шпенова, за підтримки якого було вирішено чимало питань для Криворізького району, зокрема, виділення більше мільйона гривень для Надеждівської школи з вищих бюджетів, подякував депутатам обласної ради, сільським та селищних головам, депутатському корпусу, а також колективу районної ради; вдячність за стійкість та мужність висловив він і військовослужбовцям. Після щирих привітань черга дійшла до відзначень та нагород. Тож за багаторічну плідну працю, відповідальність, високий професіоналізм, ініціативність в роботі та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами Дніпропетровської обласної ради були нагороджені Надеждівський сільський голова І.Ф. Ганець, ветеран праці органів місцевого самоврядування В.С. Висланько, головний лікар КЗ «Криворізька центральна районна лікарня» ДОР Д.О. Гринберг, директор ПП «Спринт-Сервіс» Г.І. Рябикін, головний спеціаліст відділу з загальних питань та контролю за виконанням рішень райради Т.Г. Сушко та директор ТОВ «Агрофірма «Красный забойщик» С.В. Шипош; Грамотами обласної ради – депутати районної ради VII скликання О.І. Кондрашев й М.А. Халік та секретар Красінської сільської ради В.В. Сільянова. Чималу когорту достойних службовців було відзначено грамотами Криворізької районної ради, зокрема ветерана органів місцевого самоврядування М.І. Геруна, землевпорядника Глеюватської сільської ради А.Г. Коваленко, депутата Грузької сільської ради С.В. Шаповал, секретаря Златоустівської сільської ради І.І. Ростова, Красівського сільського голову І.О. Чудновець, Широківського сільського голову М.М. Соляника та багатьох інших.
Ще одна нагорода знайшла свого героя й з незвичної, але достойної причини – за мужність та героїзм, виявлені під час порятунку людини на пожежі, було відзначено Христофорівського селищного голову В.В. Троценка.
За високий професіоналізм, активну громадську позицію, значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Криворізькому районі та значні досягнення в обласних змаганнях з футболу Грамоти отримали футбольні команди Лозуватки та Недайводи.
За сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомий внесок у підтримання бойової готовності, виховання особового складу та з нагоди Дня Збройних Сил України Грамотами районної ради були нагороджені головний спеціаліст відділення офіцерів запасу і кадрів Л.Ф. Шварак, головний спеціаліст відділення обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Г.М. Шелест та т.в.о. військового комісара районного військового комісаріату В.П. Войтко.
А щирі слова привітань та відзначення кращих та достойних продовжувалися. Слово мали й тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара районного військкомату В.П. Войтко; й помічник народного депутата України Д. Шпенова, голова райкому профспілки освітян Криворізького району Н.М. Зарайська, яка вручила Грамоти народного депутата та Грамоти голови районної організації «Профспілки працівників освіти і науки» ряду освітян та депутатів; й благочинний Криворізького району, настоятель Спасо-Преображенського храму, протоієрей Борис, який також відзначив ряд людей із щирим щедрим серцем за заслуги перед Українською православною церквою. Від ветеранів району щемну промову виголосила Л.В. Базунова, від голів громад – Глеюватський сільський голова Ю.О. Сергієнко, який із синівською вдячністю та сумлінною шаною проникливо звернувся до представників місцевого самоврядування та військових, що непорушно стояли на захисті рідної землі.
Вітали на святі й мужніх захисників, чоловічі руки яких пропахли порохом, а слова з Державного Гімну стали кредом нескореної душі вірного українського воїна. Тож за мужність і незламність духу, самовідданість і зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди Дня Збройних Сил України голова районної ради нагородив М.О. Ткачова (Веселівська с/р), В.М. Дудніка (Вільненська с/р), О.А. Ховрякова (Гейківська с/р), Б.Б. Литвина (Глеюватська с/р), О.В. Шугайла (Грузька с/р), І.В. Рязанцева (Златоустівська с/р), Е.А. Мусієнка (Данилівська с/р), С.О. Григоренка (Красівська с/р), М.М. Безсмертного (Лозуватська с/р), О.Г. Гушула (Надеждівська с/р), О.В. Мостипана (Новопільська с/р), І.В. Зарванського (Шевченківська с/р), Ф.П. Костевича (Червоненська с/р), І.А. Васильченка (Чкаловська с/р), О.Л. Привалова (Широківська с/р), А.В. Стаднійчука (Радушненська сел./р) та О.В. Федоренка (Христофорівська сел./р).
Щирими оплесками зал, що піднявся з місць, вітав вельшимановних старійшин роду – ветеранів місцевого самоврядування Криворіжжя, багаторічна праця яких проросла в Криворізькому районі користю і добром, а їхні долі нерозривно пов’язала з районом. Під аплодисменти всього залу Віталій Володимирович вручив кожному з них квіти та вітальні листи.
Свято мережилося цікавими та різноманітними концертними номерами. Були тут каверзні відеозапитання для маленьких вихованців дитячих садочків на кшталт «хто такий депутат?» чи «який він, сільський голова?», на що малеча безпосередньо відповідала, викликаючи щирі посмішки. Свою співочу майстерність дарували й переможці он-лайн кастингів відомих телепроектів, й знані в Криворізькому районі та за його межами молоді дарування, й колективи з багаторічною історією. Урочистості завершилися під багатоголосе виконання Гімну Криворізького району, й так хочеться, аби, як в рядках Гімну «цвітом пишним і ніжним найпрекрасніший край, ти, моє Криворіжжя, ти живи, розквітай», Криворіжжя дійсно розквітло – і чи не в першу чергу завдяки його достойним та працьовитим людям – будь-то на хлібній ниві чи ж на ниві самоврядування.

Текст та фото Ольги Козаренко.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор