www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Колективний договір повинен укладатися!
Версія для друку Написати листа
Колективний договір повинен укладатися!

Колективний договір є основним локальним правовим документом, що регулює виробничі, трудові, соціально-економічні відносини, узгоджує інтереси працівників і адміністрації. Він є єдиним актом у системі соціального партнерства, виконання зобов'язань якого може бути захищене у судовому порядку.
Незамінність колективного договору визначається тим, що до нього обов’язково включають норми, які, згідно з чинними законодавчими актами, мають бути закріплені і конкретизовані в колективному договорі.
Цей локальний нормативний акт є необхідним і через ще одну його мету – запобігання конфліктам і спорам, які можуть виникнути в трудовому колективі внаслідок відмінностей в інтересах, прагненнях та поглядах учасників трудового процесу, та їх урегулювання.
З огляду на це, управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації звертається до підприємств, установ та організацій району всіх форм власності, які використовують найману працю, із рекомендацією підвести підсумки виконання зобов’язань по колективним договорам 2018 року, а також розпочати роботу над укладанням нових або подовженням дії укладених колективних договорів на 2019 рік.
Для більш детальною інформацією та консультаціями просимо звертатися до управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації, за адресою: 50002, м. Кривий Ріг , вул. Кобилянського, 148 а, каб. № 301, тел. для довідок: 0965052241.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор