www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Про внесені змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 року " Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування"
Версія для друку Написати листа
Про внесені змін до Постанови Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 року " Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування"

Постановою Кабінету Міністрів України" № 329 від 27 квітня 2018 року були внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 року "Про встановлення державних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування ",якою встановлено:

-установити громадянам, які відповідно до законодавства мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла:

-для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання) незалежно від джерела та виду енергії - 21 кв. метр опалюваної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.

-у разі використання природного газу для індивідуального опалення – 4,5 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

-у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення -30 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

Для громадян, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, опалювальний період для надання пільг та субсидій установлюється з 16 жовтня до 15 квітня включно.

- за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 5,4 куб. метра на одну особу на місяць;
-за наявності газової плити та газового водонагрівача – 10,5 куб. метра на одну особу на місяць;

- для користування послугами з централізованого постачання холодної води - 4 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води.

- для користування послугами з централізованого водовідведення - 4 куб. метри на одну особу на місяць.

- для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках):у житлових приміщеннях (будинках), , - 70 кВт·г на місяць на сім'ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім'ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВт·г на місяць;
- обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 110 кВт·г на місяць на сім'ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім'ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 230 кВт·г на місяць;
-не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт·г на місяць на сім'ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім'ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 220 кВт·г на місяць;
- у селах і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, - 30 кВт·г на місяць на одну особу;
- користування послугами з вивезення твердих побутових відходів - 0,4167 куб. метра на одну особу на місяць; рідких побутових відходів - 0,76 куб. метра на одну особу на місяць.
-залежно від особливостей регіонів та типу будівель соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами,визначаються з урахуванням коригуючих коефіцієнтів.

Дніпропетровська

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор