www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
50 років Надеждівському НВК
Версія для друку Написати листа

05 жовтня 2018 року виповнилося 50 років від дня заснування Опорного комунального навчального закладу "Надеждівський навчально-виховний комплес (Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад) " Криворізької районної ради Дніпропетрвської області.
До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці. нелегкого навчання , пошуків, здобутків.
Привітати ювілярів та исловити колективу шоли щирі слова вдячності за невтомну, плідну, педагогічну і творчу працю завітали завідуюча сектором агропромислового розвитку Криворізької райдержадміністрації Шкленська Н. В. та завідувач сектору житлово- комунального господарства Криворізької райдержадміністрації Шрамко С. А.. Також від Криворізької райдержадміністрації школі було вручено сертифікат на придбання холодильника.
На святкуванні випускник школи - професор, доктор сільськогосподарських наук Київського Державного сілськогосподарського університету Забалуєв В. О. разом з педколективом на честь ювілею школи, для майбутніх поколінь, заклали вишневий сад.
Сподіваємося, що ще незліченну кількість десятиліть школа буде виховувати, навчати наших дітей, учнів на благо рідної України.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор