www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 14 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Голодомор
Версія для друку Написати листа
ГОЛОДОМОР 1.jpgГОЛОДОМОР 1.jpgГОЛОДОМОР 2.jpgГОЛОДОМОР 2.jpgГОЛОДОМОР 5.jpgГОЛОДОМОР 5.jpg

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Без болю і відчаю не згадати страшні муки і переживання українського народу під час голодомору у 32-33 роках 19 століття. Ще довго- довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив земне життя у пекельних муках.
З нагоди цієї пам’ятної дати в с.Лозуватка пройшов урочисто-траурний мітинг за участю керівництва району.
Заступник голови Криворізької районної державної адміністрації Сергій Валецький звернувся до громади такими словами: «24 липня 1988 року відбулося відкриття першого в Україні пам'ятника жертвам голодомору-ЗЗ. Відтоді Рясніє українська земля цими пам’ятними знаками. Жахливі картини голодомору зберегли архіви і спогади очевидців… І дай нам, Боже, вічної Пам'яті про страдницькі часи нашого народу, мудрого засвоєння уроків минулого і виваженої державної політики на подальші соціальні орієнтири району і України…»
Далі слово мали заступник Лозуватського сільського голови Оксана Чорна та протоієрей Максим Омельченко.
Хвилина мовчання та покладання квітів завершили урочисте зібрання. Пам’ятати і знати про жахливу трагедію Голодомору – мало. Її потрібно носити у душі, у серці. І не тому ми маємо пам’ятати про це, бо так треба, бо воно колись було, а тому – що це наша історія, наша правда, наш шлях, який нам довелось пройти.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор