www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 15 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Триває пора збирання врожаю зернових культур, яка потребує безумовного виконання правил охорони праці
Версія для друку Написати листа
Триває пора збирання врожаю зернових культур, яка потребує безумовного виконання правил охорони праці

З метою недопущення виникнення нещасних випадків під час проведення збирання, зберігання та переробки врожаю 2019 року суб’єктам господарювання агропромисловго комплексу потрібно особливу увагу приділити дотриманню основних вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці. Саме це допоможе знизити ризики виникнення нещасних випадків та не допустити смертельного травматизму на виробництві.
Проведений аналіз стану виробничого травматизму у Криворізькому районі за 2018 рік на підприємствах трапилося 2 нещасні випадки виробничого травматизму.
Цьогорічні погодні умови вносять свої корективи в хід проведення зернозбиральних робіт, до завершення яких у аграріїв попереду ще багато роботи. Тому, для попередження виробничого травматизму суб’єктам господарювання, фізичним особам-підприємцям в агропромисловому комплексі необхідно:
1. Здійснювати постійний контроль щодо дотримання працівниками законодавчих та нормативних актів з питань охорони праці, вимог інструкцій з охорони праці, вимог безпеки під час виконання робіт; за утриманням в справному стані та безпечною експлуатацією обладнання, машин, механізмів, електрогосподарства.
2. Не допускати до виконання робіт з підвищеною небезпекою працівників, які не пройшли в установленому порядку інструктажі, навчання та перевірку знань з охорони праці.
У період зернозбиральних робіт суб’єктам господарювання слід звернути особливу увагу на правильну організацію праці та дотримання вимог безпеки під час агротехнологічних робіт та справність машин і механізмів, які працюють в технологічному процесі.


В разі допущення нещасного випадку групового та зі смертельним наслідком відповідно до пунктів 10 та 37 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. Роботодавець зобов’язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок згідно з додатком 2 до Криворізького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області (тел. 493-04-95, 92-21-16, 92-21-14), Головне управління Держпраці по Дніпропетровській області (тел. 0-56-778- 74-24 (з 8-00до17,00); (0-27-76-74-22 цілодобово) ,відділ нагляду за охороною праці в агропромисловому комплексі, управління нагляду за об’єктами підвищеної небезпеки в промисловості Головного управління Держпраці по Дніпропетровській області 056-778-18-29, управління соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації ( 0965052241).


Начальник управління В.В. ГунькоВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор