Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


З початку навчального року в патріотичних турах «Шляхами героїв» побували понад 2 тис старшокласників Дніпропетровщини. Екскурсії відвідали школярі із різних районів області. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Патріотичне виховання підростаючого покоління – одне із першочергових завдань Президента України Петра Порошенка, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. - З початку навчального року відкрили другий сезон патріотичних екскурсій «Шляхами героїв». Шість днів на тиждень наші гіди розповідають школярам про війну на Сході України та про справжніх Героїв. За місяць у таких турах побували вже понад 2 тис старшокласників».

Під час патріотичної екскурсії школярі відвідують декілька локацій. Спочатку їдуть до військової частини – там спілкуються із військовими, спостерігають за тим, як вони тренуються та разом з ними відпрацьовують стрибок із парашутом. Далі відвідують Музей АТО та Алею пам’яті.

Загалом з 2017 року в патріотичних турах «Шляхами героїв» побували понад 10 тис старшокласників з різних куточків Дніпропетровщини.

У патріотичних турах «Шляхами героїв» побували вже понад 10 тис школярів Дніпропетровщини – Валентин РезніченкоFile Attachment Icon
ATTTQV3C.jpg