www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 7 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
У 2018-му на конкурс стартапів «BEST INVEST» мешканці області подали понад півсотні заявок – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Завершився прийом заявок на конкурс стартапів «Best invest»-2018. Їх надійшло більше півсотні – це більше, ніж торік. На оцінювання ідей – місяць, оголошення переможців – у листопаді. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


«ДніпроОДА уже вдруге організувала в регіоні конкурс стартапів «BEST INVEST». Його двері відкриті кожному мешканцю області, у якого є цікаві й креативні бізнес-ідеї. «Зелене світло» - проектам будь-якої тематики, акцент – на актуальності та соціальному зиску. У 2018-му на конкурс надійшло 55 заявок. Найкращі задумки допоможемо втілити в життя», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Цьогоріч найбільша кількість пропозицій – у сфері виробничих технологій. Мешканці області знають, як будувати екобудинки майбутнього, вирішувати екологічні проблеми та вдосконалювати виробничі потужності.

На другому місці – IT-проекти. Серед них мають попит медійні програми, нові концепції замовлення товарів і послуг онлайн.

Не залишилася без ідей і соціальна сфера. Серед пропозиції – сучасні пандуси для людей з обмеженими можливостями, виробництво протезів, сімейні фестивалі.

Наразі проекти розглядають спеціалісти Інвестиційно-інноваційного центру та галузеві фахівці. Допомагають і компанії-партнери «BEST INVEST, які працюють у сфері енергетики, продовольства, банківської справи.

Остаточні результати конкурсу оприлюднять у листопаді. Презентувати свої стартапи запросять авторів найкращих робіт. Трьом переможцям допоможуть реалізувати ідеї.

«Кожному переможцю – грошова винагорода. Якщо якийсь проект не потрапить до трійки лідерів, але зацікавить партнерів, то він отримає окремий статус і може бути реалізований згодом», – додав керівник проекту «BEST INVEST», директор Інвестиційно-інноваційного центру при ДніпроОДА Олександр Коломійцев.

Найбільш вдалі проекти розмістять на спеціально створеній інвестиційній онлайн-платформі. У такий спосіб під них шукатимуть потенційних інвесторів.

Стартапери області пропонували способи вдосконалення посівних машин…

та композитних матеріалів для агротехніки

Серед пропозицій – й нові електронні сервіси
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTPFW9K.png