www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 31 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Цьогоріч держава профінансує понад 170 інфраструктурних проектів об’єднаних громад Дніпропетровщини – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У 2018 році держава профінансує 172 проекти об’єднаних громад Дніпропетровщини. На розвиток територій ОТГ області – 157 млн грн інфраструктурної субвенції, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Четвертий рік поспіль в Україні триває реформа децентралізації, ініційована Президентом Петром Порошенком. Органам місцевого самоврядування передають повноваження й бюджети. Свого часу чимало європейських країн пройшло цим шляхом, що дало поштовх їхньому економічному й соціальному розвитку, – зазначив Валентин Резніченко. – На Дніпропетровщині нараховується 61 об’єднана громада. У них реконструюють школи, оновлюють амбулаторії, ремонтують дороги та прокладають освітлення. Частина проектів реалізується за рахунок інфраструктурної субвенції, яка надходить з Держбюджету», – зазначив Валентин Резніченко.

Цьогоріч громади області отримують з Держбюджету одну з найбільших інфраструктурних субвенцій в Україні. Кошти – на ремонт вулиць, створення ЦНАПів, реконструкцію соціальних об’єктів, прокладання водоводів, впровадження енерготехнологій та ін.

Зокрема, в Апостолівській громаді збираються реалізувати 15 проектів. Серед них – ремонт вулиць, стадіону «Локомотив», вуличного освітлення та водонапірної вежі, також заміна вікон у чотирьох школах.

У Богданівській ОТГ державну субвенцію спрямують на благоустрій та капремонт шляхів.

Божедарівська громада ремонтуватиме будівлі ЦНАПу й амбулаторії, систему опалення Будинку культури.

У Гречаноподіївській об’єднаній громаді реконструюють мережу зовнішнього освітлення, а в Зеленодольській – котельню дитсадка та систему газопостачання у школі.

У Держбюджеті-2018 передбачено 1,9 млрд грн інфраструктурної субвенції. Гроші спрямують на розвиток 665 об’єднаних громад, створених у 2015-2017 роках.

Фінансове забезпечення – на відновлення та розбудову інфраструктури. Розподіл коштів – пропорційно площі території та кількості населення.

У 2017-му держава підтримала громади Дніпропетровщини на 135 млн грн.

За три останні роки в ОТГ регіону реалізували майже тисячу проектів розвитку.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
інфраструктурні проекти.jpg