www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Нарада голови Криворізької РДА у Криворізькій районній центральній лікарні.
Версія для друку Написати листа
Голова Криворізької райдержадміністрації Сергій Вікторович Нагайченко з робочим візитом 09 лютого 2017 року завітав до Криворізької районної центральної лікарні, яка обслуговує стаціонарним лікуванням мешканців Криворізького району. Була проведена нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Світлани Леонідівни Сінєльнік, головного лікаря Криворізької ЦРЛ Діни Олександрівни Гринберг, економічної служби та спеціалістів бухгалтерії лікарні.

На сьогоднішній день у районі збережені стаціонарні ліжка для обслуговування мешканців району. Медичний персонал має високу кваліфікацію, яка відповідає стандартам надання медичної допомоги. Відділення стаціонарів працюють безперебійно. Обговорили питання фінансування, енергоефективності, заощадження енергоносіїв.
Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації підкреслив, що медицина на Криворіжжі завжди була і є пріоритетним напрямком. Її практичним результатом має бути поліпшення здоров’я населення. Тож спільна робота закладів охорони здоров’я, органів виконавчої влади має бути спрямована на активне інформування громадськості щодо необхідності проходити планові огляди, регулярно звертатися до свого лікаря, та, у разі потреби, проходити стаціонарне лікування на базі Криворізької районної центральної лікарні, а також слідкувати за своїм здоров’ям та вести здоровий спосіб життя.
За результатами наради надані відповідні доручення та рекомендації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор