Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.uaУніверситет Ш віку

Огірки люблять та вживають в великих кількостях майже всі, але дуже мало хто насправді знає про його корисні властивості. Про користь для здоров’я огірка вирішив ознайомити своїх слухачів «Університет Ш віку» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району, завітавши в с.Глеюватка 25 червня 2019року.

Цей літній овоч володіє силою-силенною властивостей, що приносять користь нашому організму, особливо через великий вміст води. Низька калорійність огірка пояснює, чому його так часто вживають люди, які дотримуються дієти. А ще огірок – це дуже освіжаючий овоч з великою кількістю поживних речовин. У народній медицині листя і плоди цього овоча, багаті лужними солями і йодом, застосовуються для лікування хвороб щитовидної залози, серця і судин. Отож головний посил лекції – не біжати зразу в аптеку за дорогими ліками, а використовувати те що нам дала природа.

Завдяки Університету Ш віку пенсіонери мають змогу не лише поспілкуватися одне з одним, а й отримати нову корисну інформацію та знання. Слухачі приймали активну участь в обговоренні даної теми.

Це – своєрідна соціалізація та можливість провести вільний час із користю.

Директор

територіального центру Л.О.Брайченко