www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Сьогодні у райдержадміністрації відбулася урочиста зустріч воїнів-інтернаціоналістів, присвячена 30 річниці виведенню військ з Республіки Афганістан та пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Версія для друку Написати листа
Сьогодні у райдержадміністрації відбулася урочиста зустріч воїнів-інтернаціоналістів, присвячена 30 річниці виведенню військ з Республіки Афганістан та пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Час не підвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували ті, кому довелося нести нелегку військову службу.
Це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі.
"Афганці" завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людини, для якої «обов’язок» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя.
Від імені Криворізької районної державної адміністрації до присутніх звернувся заступник голови Валецький Сергій Степанович який зазначив: "Райдержадміністрація на чолі з головою Нагайченком Сергієм Вікторовичем знає і працює над проблемами, які вас хвилюють. Частина з них має місцевий характер, окремі - потребують прийняття рішень на державному рівні. Користуючись нагодою, хочу наголосити, що Криворізька райдержадміністрація та її структурні підрозділи завжди будуть відстоювати ваші права, шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти і надавати вам всебічну підтримку."

Вшановуючи пам'ять загиблих, громада схилила голови перед подвигом, мужністю та витримкою загиблих воїнів-інтернаціоналістів та Героїв Небесної Сотні, які навіки змінили хід історії нашої держави під час Революції гідності, захищавши ідеали демократії, відстоювавши права і свободи людини, європейське майбутнє України, віддавши найцінніше – життя, Вічна їм пам'ять!

У цей знаменний день колективи та виконавці пісень бажали міцного здоров'я, щастя і нових звершень на благо рідного району та України.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор