www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 30 березня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
07.12.2016 року пройшла нарада з директорами шкіл Криворізького району.
Версія для друку Написати листа
07.12.2016 року пройшла нарада з директорами шкіл Криворізького району.

На нараді присутні голова Криворізької райдержадміністрації Нагайченко С.В., перший заступник голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л., начальник відділу освіти Криворізької райдержадміністрації Литвиненко Н.О.

В ході наради були розглянуті питання щодо стану формування державної статистичної звітності у сфері закладів освіти Криворізького району. Також заслухали інформацію щодо забезпечення підручниками учнів 4-7 класів по школам району.

Відповідно до законів України "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", "Про захист населення від інфекційних хвороб", з метою призупинення масового розповсюдження захворювання було розглянуто питання щодо заходів по попередженню розповсюдження грипу та ГРВІ, недопущення ускладнення епідеміологічної ситуації в закладах освіти.

Також розглянули наступні питання щодо організації та проведення Новорічних та Різдвяних свят, зимових канікулів у закладах освіти району та харчування дітей навчальних закладів, економії енергоносіїв та бюджет 2017 року по галузі «Освіта».

За результатами наради відповідальним особам надані відповідні доручення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор