www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Районна спартакіада
Версія для друку Написати листа
«З Днем Захисника України»

З нагоди відзначення Дня Захисника України, 13 жовтня 2018 року у Криворізькому районі, на території Лозуватської сільської ради, за ініціативи та підтримки голови Криворізької районної державної адміністрації Сергія Вікторовича Нагайченка, відбулася районна спартакіада серед воїнів АТО, волонтерів та членів їх родин. До наших бійців охоче приєдналась учнівська молодь Лозуватської, Вільненської, Новопільської, Широківської та Красівської сільських рад. Усі учасники спартакіади змагалися у різних видах спорту: легкій атлетиці. настільному тенісі, метанні гранати, гирьовому спорті, дартці. Переможців та призерів, за різними віковими категоріями, було нагороджено грамотами та медалями.

У змаганнях з легкої атлетики серед воїнів АТО та волонтерів до 35 років зайняли: III місце – Філімонов Сергій (Красівська с.р), ІІ місце – Аксьонов Сергій (Красівська с.р), І місце – Коваль Богдан (Лозуватська с.р). З настільного тенісу до 35 років зайняли : ІІ місце – Новозванський Іван (Красівська с.р), І місце – Дронов Вадим (Христофорівська сел.р); у віковій категорії 36 – 50 років: ІІІ місце – Півоваров Віталій (Вільненська с.р), ІІ місце – Галкін Олександр (Вільненська с.р), І місце – Бурмака Павло (Червоненська с.р). З метання гранат до 35 років: ІІІ місце – Кіріченко Валерій (Христофорівська сел.р), ІІ місце – Литвиненко Юрій (Чкалівська с.р), І місце – Аксьонов Сергій (Красівська с.р); у групі 36 - 50 років: ІІІ місце – Мусієнко Едуард (Данилівська с.р), ІІ місце – Коряков Євген (Вільненська с.р), І місце – Лимаренко Володимир (Червоненська с.р). У змаганнях з дартцу у групі до 35 років зайняли ІІІ місце – Дронов Вадим (Христофорівська сел.р), у віковій категорії 36 – 50 років: ІІ місце – Акун Олег (Лозуватська с.р), І місце – Бурмака Павло (Червоненська с.р). З гирьового спорту у віковій категорії 36 – 50 і старші зайняли: ІІ місце – Клименко Сергій (Лозуватська с.р) та І місце – Стрибайло Віктор (Лозуватська с.р).

Воїнів АТО, волонтерів, членів їх родин, учнівську молодь та гостей пригощали смачною солдатською кашею та солодкою випічкою. Висловлюємо велику вдячність учасникам спартакіади та усім спонсорам і волонтерам. які долучилися до проведення районного заходу: приватним підприємцям Лазоренко Ользі, Бардашовій Світлані. Кочергі Костянтину, Тимофієвій Валентині, Колєснік Ніні, Носику Олексію та колективу Лозуватської ЗОШ №1.

Від щирого серця вітаємо наших Героїв з Днем Захисника України!!! Дякуємо Вам за мир і спокій в наших оселях. Міцного Вам здоров′я, злагоди, добробуту і миру у Вашому житті ! Слава Україні!! Героям Слава!!!Ірина Логінова начальник відділу
соціальної роботи Криворізького
районного центру соціальних
служб для сімї, дітей та молоді
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор