www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 19 серпня 2017 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Районна комісія з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
15 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сінєльнік С.Л. відбулось засідання районної комісії з питань соціального захисту населення Криворізької райдержадміністрації.

На комісії розглянуто наступні питання:

1. Про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї у випадках, коли працездатний член сім’ї не працює, але у складі сім’ї є троє і більше дітей, згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 24.12.2008 року №796-VI, постанови КМУ від 11.03.2009 року №202 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям» - 3 сім’ї.

2. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає –49 заяв.

3. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на збільшену площу житлового приміщення – 4 заяв.

4. Про призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг на збільшену площу житлового приміщення та без доходів працездатної особи, яка зареєстрована, але фактично не проживає – 4 заяви.

Всього 60 заяв.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор