www.kriv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 20 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Криворізський район >> Новини
Університет ІІІ віку с.Новопілля
Версія для друку Написати листа
Університет ІІІ віку в селі Новопілля.

28 і 29 липня усі християни України будуть святкувати велике, світле свято 1030 – річний ювілей хрещення Русі. Ось про цю велику подію і приїхав розповісти Університет ІІІ віку територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Криворізького району слухачам села Новопілля.
Слухачі Університету ІІІ віку дізналися, що вперше святкування Дня Хрещення Русі почалося з 1888 року. Гарячим прихильником святкування став представник Святішого Синоду Костянтин Побєдоносцев. Вперше з часів встановлення атеїстичної влади в СРСР було офіційно дозволено проведення урочистостей з нагоди церковного свята і в 1988 році було проведене святкування 1000 – річчя Хрещення Русі, яке перевернуло свідомість мільйонів людей. У 2006 році було створено міжнародну організацію «День Хрещення Русі», якій доручили організацію та проведення всіх заходів до святкування 1020 – річчя Хрещення Київської Русі. З цих пір підтримується традиція святкування цього великого свята. Святкування 1030 – річного ювілею хрещення Русі традиційно буде проходить в Києві в «Парку Київська Русь». Організатори підготували особливу програму святкування цього свята. 27- 28 липня на каналі «Інтер» відбудеться пряма трансляція молебню, Хресної ходи та урочистої Літургії.
Слухачам Університету ІІІ віку було цікаво дізнатися про події, які проходять у нашій країні. Зустріч пройшла цікаво, у теплій, дружній обстановці.Директор територіального центру Брайченко Л.О.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор