Криворізський район
www.kriv-rn.dp.gov.ua


День усиновлення

Заради щастя дітей ми – дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. В дітях наша надія, щасливе майбутнє наших сімей, роду та народу.
Головне завдання дорослих, захистити права кожної дитини.
Кожна дитина має право на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, що є головними засадами державної політики у цій сфері, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини.
Охорона дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет, що має важливе значення для забезпечення національної безпеки держави.
Особливої уваги потребують діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, шляхом повернення їм того, що вони за певних обставин втратили, а найголовніше – батьківської любові.
Щороку 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення.
Свято встановлено згідно з Указом Президента України "Про День усиновлення" від 27 листопада 2008 року № 1088/2008.
Про встановлення свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, який проходив 27 листопада 2008 року в Києві.
Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.
Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу – це реалізація природної потреби материнства і батьківства, прояв гуманізму та небайдужості до сирітської долі.
В нашому районі проживає: 27 дітей в сім’ях усиновлювачів, 92 дитини в сім’ях опікунів/піклувальників, 14 дітей в прийомних сім’ях.
Сьогодні держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення та створення для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування родин, де про них будуть турбуватись та дбати.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків,
батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.
Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.
Нехай ростуть здоровими і успішними ваші діти.
Нехай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка.

Колектив служби у справах дітей
Криворізької райдержадміністрації